Co to jest i dlaczego jest ważne?
, czyli sprawozdanie w zakresie gospodarki odpadami, to dokument, który każdy przedsiębiorca w Polsce, posiadający status wytwórcy odpadów, zobowiązany jest składać do 15 marca każdego roku. Jego głównym celem jest monitorowanie i raportowanie o charakterze oraz ilości odpadów, które przedsiębiorstwo generuje w danym roku. Dzięki temu możliwe jest skuteczne zarządzanie gospodarką odpadami w kraju, monitorowanie ich recyk